Svatební Floristika a dekorace Petra Kočvarová


Nabízíme Originální svatební floristiku

Svatební kytice 

Pro váš nejkrásnější den, vám vytvoříme jedinečnou svatební kytici. Kytice je největší ozdobou nevěsty, která ji provází celým dnem od slavnostního předání ženichem, odjezd vozem, obřad, fotografování až po odložení na svatební stůl. Většinou přichází něvěsta s určitou představou, kterou spolu doladíme. Důležitý je výběr barevnosti celé svatby a výběr šatů nevěsty. Můžete si vybrat z nepřeberného množství fotografiíí na internetu či dát na naši radu. Orientační cena viz náročnost provedení od 600,- do 4000,- Kč. 

Korsáže pro ženicha 

Květiny či dekorace do klopy by měly vycházet z tvaru i materiálu ve svatební kytici. Záleží také na výběru barvy obleku, vestičky i košile. Pokud již vše ženich má pořízeno, květy by měly barevně sjednotit pár. Cena 160,- Kč.

Korsáže pro svědky

Svědek se také zdobí korsáží ve stejném stylu jako má ženich, avšak s jednodušší přízdobou. Cena 130,- Kč.

Kytice pro svědkyni 

Kytice pro svědkyni je také důležitou součástí a zdobí svědkyni po dobu obřadu. Trendy jsou nyní i květinové náramky připevněné pevně k zápěstí, ty si pak svědkyně může ponechat déle a nevadí jí ani při podepisování či hostině. Květiny jsou ve stejném stylu jako u něvěsty avšak s  jednodušší přízdobou. Orientační cena od 250,- do 600,- Kč.

Květinové polštářky na prstýnky 

Polštářek na prstýnky se může použít jak v obřadních síních, tak na zámku či při svatbě v zahradě. Je připraven ze stejných květin jako svatební kytice. Většinou se dají polštářky usušit a tak mají novomanželé milou památku. Cena od 200,- do 350,- Kč.

Kytice či košíčky pro družičky 

Menším družičkám doporučuji oblíbené košíčky s květy či okvětními plátky růží, pro rozhození před nevěstu. Větším či dospělím družičkám se hodí kulatá menší kytička či květinový náramek. Orientační cena od 100,- do 250,- Kč.

Květinové šperky pro nevěstu

Květiny do vlasů by měly být stejného druhu jako ve svatební kytici, doporučuji jen drobnější květy, mají nevěstu jen doplnit, nikoli zastínit. Mohou se použít jak jednotlivé květy, tak diadémy – krátké čelenky. Záleží velmi na vlasech a účesu nevěsty. Cena od 50,- do 300,- Kč.

Myrty pro svatební hosty 

Myrta zdobí klopy a šaty svatebčanů. Doplňkem myrty je tzv. vývazek, kterým se myrta připevní k oděvu a zárověň jej ozdobí.Nabízím i různá barevná provedení podle celkového ladění stylizace svatby. Cena 6,- Kč/ 1ks bez úvazku (10 ks navíc zdarma). Úvazek 5,- až 15,- Kč dle výběru a barvy.

Květiny pro maminky

Květiny pro maminky a babičky doporučuji menší a kulaté. Tyto květiny se velmi dobře drží, nepřekážejí a jsou fotogenické. Květiny by měly být barevně sladěny se svatební kyticí a s jednodušší přízdobou. Cena od 250,- do 600,- Kč.

Svatební síně a kostely

Nabízíme velký výběr květinových dekorací. Platí zde opět barevné přizpůsobení svatební kytici. Tyto prostory doporučuji navštívit a domluvit se na možné výzdobě přímo na místě. V kostele se především zdobí - lavice, oltář, obětní stůl a hlavní kytice před ambón. Cena aranžmá od 400,- do 3000,- Kč/1 ks. Cena aranžmá na lavici od 100,- do 300,- Kč/1 ks. Mašle na lavice můžeme zapůjčit.

Dekorace restaurací a svatebních tabulí

Barvy a alespoň některé květiny by měly být stejné jako ve svatební kytici. Dekorace na prostřeném svatebním stole by měly ladit ke svatebnímu páru. Na dohodnuté schůzce vám nabídnu možnosti výzdoby, které můžeme potom ještě upřesnit na schůzce v restauraci. Výzdobu restaurace vám připravím v den svatby přímo na místě. Cena je individuální.

Květinová výzdoba aut a kočárů 

Dekorace záleží na typu auta a barvě. Automobil nevěsty se nejčastěji zdobí centrálním aranžmá v přední části či klasickou panenkou. Organzou či závojem s mašlí (zapůjčíme) a malými dekoracemi na dveřích. Automobil ženicha bývá nazdoben střídměji, nejčastěji pouze aranžmá z různých druhů zeleně či organzy. Zdobí se i oblíbený cylindr. Automobily pro další svatebčany se zdobí mašlením. Vše dle vašich pokynů, finančních možností a představ. Cena aranžmá od 100,- do 3000,- Kč/ 1 ks

Květinová výzdoba dortů

Dorty je možné ozdobit živými květy. Tato dekorace udělá úžasnou parádu na vašem stole a nahradí tradiční marcipánové růžičky či figurky.

Naší hlavní prioritou je spokojený zákazník. Držíme se moderních trendů a klademe důraz na kvalitu použitého rostlinného materiálu.Veškeré naše práce jsou "šité na míru" s individuálním přístupem k Vašemu svatebnímu dnu. Cena je individuální.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.